Spoločnosť Zener pôsobí na trhu od roku 1998. V novembri 2OO8 vznikla spoločnosť Zener s. r. o., ktorá nadviazala na tradíciu a skúsenosti Zener Teamu.

Zaoberáme sa výrobou zámočníckych výrobkov z ocele a nerezu. Zabezpečujeme kompletné služby v oblasti stavebného zámočníctva počnúc zameraním cez vytvorenie výkresovej dokumentácie až po záverečnú montáž.

Disponujeme kvalitným strojovým vybavením, vo vlastnej prevádzke si vieme zabezpečiť spracovanie materiálu skružovaním, ohýbaním a sústružením. Na základe našich skúsenosti vieme klientom poradiť optimálne riešenia z hľadiska použitia materiálu a využitia priestoru.

Medzi najčastejšie vzrábané produkty patria nerezové zábradlia, nerezové ploty a brány, nerezové schody,výroba z ocele, oceľové schodiská a zábradlia, plotové stĺpiky a brány,voliera pre psa. taktiež sa snažíme vyhovieť zákazníkovi ktorý t'úži obzvlášniť svoj priestor niečím atypickým a preto okrem nerezových schodou klasických výrabame aj rôzne druhy točitých schodov. NAŠA ŠIROKÁ PONUKA SCHODOV: samonostné nerezové schody ,nerezové schody do interiéru,nerezové schody do exteriéru, nerezové schodisko točité ,nerezové schodisko s nerezovým zábradlím ,nerezové schody točité,nerezové schody podlažné,výroba nerezových schodísk,výroba podlažných schodísk,výroba točitých schodísk,výroba samonostných schodísk.

Okrem tohto všetkého sa vytvárame aj umelecké kúsky a to umeleckým sprcovaním kovou, tie skvelo dotvárajú dizajnový interiér. Pri vytváraní doplnkou ako sú kvetináče,stojany na svetlá,stoly,alebo ozdobné rámy na zrkadlá sa pohybujeme medzi rôznimi štýlmi tak aby sme zhmotnili predstavu objednávateľa.Výber z umeleckých kúskov a aj naše spolupráce s architektmi najdete v našej galérii tak ako aj klasické výrobky ako sú brány, ploty a zábradlia.